Şehir Dışı Nakliyat Firmaları

thumbnail


Şehir Dışı Nakliyat Hizmeti Ev taşıma işlemi oldukça zor bir olaydır. Bir de yaşadığınız yer dışına taşınma durumunda kalıyorsanız eğer daha zor duruma dönüşür. Bundan önceleri ev taşıma hizmeti yapılırken eşyalar ya kırılır ya kaybolurdu. Şimdilerde ise şehir dışı nakliyat firmaları sayesinde artık bu ve bunun benzeri problemler en az noktaya düşürülmüştür. Firma görevlileri öncelikle müşteriyi mutlu edecek ve ilk olarak can güvenliği olarak eşyalarınızı ellerinden geldiğince en güvenilir şekilde muhafaza ederek korur. Eşyalarınızın herhangi bir sebepten dolayı yok olması ya da kırılmasına karşılık sigorta hizmeti gerçekleştirerek bu ve buna benzer bir durum söz konusu olduğunda maddi hasarı ödemeye hazır olacaklardır.

Şehir Dışı Nakliye

Eşyalarınızın dışında firma görevlileri can güvenliği adına da bütün tedbiri alır. İlk olarak firma elamanları ve sizin can güvenliğiniz adına taşıma ve araçlarla götürülme esnasında ortaya çıkabilecek her çeşit sorunlara tedbir önceden alınır. Malzemelerini taşırken geniş araç filosuna sahip olan www.elmasnakliyat.com Elmas Nakliyat eşyalarınıza göre en uygun düşen aracı tercih ederek yolculuk boyunca çıkabilecek sorunlara karşı önlemini alır.

Şehir Dışı Nakliyat

Bu araçlardan başlıca olarak kamyon, tır, kapaklı ve kepekli araçlar gelir. Araçlara malzemeler konulmadan önce eşyalar battaniye, köpük, gazete, koli benzeri muhafaza ederek onların zarar görmesini engel olacak materyalle kaplanır. Şehir dışı nakliyat istediğiniz yerden nerde ev tuttuysanız eğer oraya iletilir. Taşınacağınız apartman dairesi yüksek binada yer alıyorsa eğer yük taşıma asansörü ya da vinç kullanılma yollarına başvurulur. Binanın dış bölümünde taşınacağınız daireye dek yük asansörü kurulur ve taşıma işlemine başlanır. Yük asansörü ve vinç ile beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve diğer eşyalarınız kırılmadan eviniz kaçıncı katta bulunuyorsa oraya zarar görmeyecek şekilde sizin belirttiğiniz bölgelere konulur.

Şehirler arası nakliye


Böylelikle hem sizin evinizin içinde yer alan eşyalar güvenle çıkacaktır hem de şehir dışı nakliyata giden Elmas nakliyat personelin yükünü hafifletecektir. Zamandan da kazandıracağı adına yerleşme hizmetimiz daha hızlı olarak yerine getirilmiş olup evinizin içine eşyalar güvenle gelecektir.Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız